Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Coś buczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Coś buczy

    Jak juz pisalem w innym poscie ubylo mi nieznacznie plynu ze zbiorniczka wyrownawczego z ukladu chlodzenia. Wczoraj z rana odpalilem auto i zapalila mi sie kontrolka ze jest malo plynu w ukladzie ,ale poziom plynu nie zszedl ponizej kreski minimum(plyn jest tak ze ok0,5cm nad kreska).Czy ta kontrolka nie zapala sie zbyt wczesnie?
    W pierwszej chwili myslalem ze padl czujnik ,ale po rozgrzaniu ,zagasilem auto i po ponownym rozruchu kontrolka gasnie.

    Tu miala byc fotka ale cos mi nie wychodzi wklejenie
    Jak cos to jest w Albumie.
    byla: Octavia
    jest: Inny

  • #2
    Coś buczy

    Witam !!!
    Przy prędkości 90 km/h oraz przy 100 km/h coś buczało. Zrobiłem z mechanikiem ASO jazdę, po której stwierdził, że to wina opon. Zmieniłem na zimówki i buczenie dalej słychać. Dodam, że nie ma różnicy czy jadę czwórką, piątką lub na luzie. Samochód ma przejechane 37 tys.
    sebol Octavia TDI/ALH

    Komentarz


    • #3
      Hmm, a z ktorej strony buczy?? Da sie okreslic. Czy buczenie wzrasta wraz z predkoscia czy nie. Ja obstawiam lozysko. Tyle wlasnie nasze wytrzymalo i koles w ASO nie byl zdziwiony
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Re: Coś buczy

        Zamieszczone przez sebol
        Witam !!!
        Przy prędkości 90 km/h oraz przy 100 km/h coś buczało. Zrobiłem z mechanikiem ASO jazdę, po której stwierdził, że to wina opon. Zmieniłem na zimówki i buczenie dalej słychać. Dodam, że nie ma różnicy czy jadę czwórką, piątką lub na luzie. Samochód ma przejechane 37 tys.
        a moze lozysko ? coprawda malo prawdopodobne ale jak gdzies mocniej najechales na kraweznik lub wpadles w dziure to buczenie jest slyszalne dla ucha. Ja mialem kiedys tak ze slychac bylo np przy 80-100, a pozniej juz nie.

        Pozdr
        mirek

        Komentarz


        • #5
          Rowniez obstawiam lozysko.
          TDI 205PS

          Komentarz


          • #6
            Sprawdź czy dźwięk zmienia natężenie łukach. Pojeździj trochę slalomem .
            Jeśli tak - to na 100% łożysko.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X